ukr
Харків
05:01
Труба гофрированная из полипропилена - "InCor" SN8 ф300*6000
Труба гофрированная из полипропилена - "InCor" SN8 ф300*6000 - фото 1
Оновлено: 10 грудня 2019, 09:05

Труба гофрированная из полипропилена - "InCor" SN8 ф300*6000

2 800 грн/штука
К Владислав
ведущий специалист отдела продаж
,  Харків, UA
на Флагма з 25 серпня 2014

Опис

Двошарові поліпропіленові гофровані труби використовуються для зовнішніх безнапірних мереж побутової та зливної каналізації, а також для дренажу. Гофровані ПП труби можуть застосовуватися для транспортування стоків, у тому числі короткостроково з температурою до 95 ° С.

Двошарові гофровані труби з поліпропілену застосовують так само для транспортування хімічних промислових стоків.

Висока кільцева жорсткість (S = 8) двошарових гофрованих труб з поліпропілену дозволяє застосовувати двошарові гофровані труби при будівництві інженерних комунікацій в місцях з великим навантаженням: під автомагістралями, при будівництві транспортних розв'язок, мостів, на території аеропортів, включаючи злітно-посадочні смуги, під руліжними доріжками і в місцях стоянок літаків.

Переваги двошарових гофрованих поліпропіленових труб "InCor":

- Висока кільцева жорсткість, - кільцева жорсткість ПП гофрованих труб - не менше 10 кН/м2 (клас жорсткості SN 8).

- Термічна стійкість, - температура стічних вод до 95 ° С короткостроково.

- Хімічна стійкість - поліпропіленові гофровані труби володіють високою хімічною стійкістю до дії хімічних середовищ, кислот, лугів.

- Відсутність корозії стінок і стійкість до струмів, - двошарові труби з поліпропілену не проводять струм, що вигідно відрізняє їх від сталевих і чавунних труб, які в умовах близькості від кабельних трас у населених пунктах схильні до прискореного старіння під впливом електрохімічної корозії.

- Висока абразивна стійкість, що робить доцільним застосування двошарових гофрованих ПП труб для транспортування стоків з вмістом твердих частинок.

- На відміну від труб типу Корсис у даних труб внутрішній діаметр практично співпадає з номінальним діаметром, що забезпечує набагато більшу пропускну здатність.

- Можливість з'єднання двошарових гофрованих труб з поліпропілену з усіма типами труб і колодязів.

- Висока ремонтопридатність - застосування стандартних ремонтних муфт дозволяє легко з'єднувати між собою ділянки трубопроводу, в тому числі здійснювати ремонтні вставки.

- Легкість транспортування - мала вага двошарових гофрованих труб з поліпропілену робить монтаж ще більш простим і швидким.

- Термін служби не менше 50 років, - двошарові гофровані поліпропіленові труби служать значно довже сталевих труб (гарантійний термін - 50 років), не схильні до корозії, не вимагають катодного захисту і тому майже не потребують обслуговування.

Номер оголошення: 3958460   |  переглядів: 23  
,  Харків, UA
на Флагма з 25 серпня 2014

Схожі оголошення

Трубы из полипропилена (PPR)-16
Ціна за запитом
А-Метис, ТОВ, Харків +1565 оголошень
Труба PPR универсальная, используется для систем водопроводов питьевой, холодной и горячей воды в жилых и квартирных домах. Создаёт основу для...
Трубы из полипропилена (PPR)-20
Ціна за запитом
Сантехническое и пожарное..., ТОВ, Харків +547 оголошень
Технические характеристики можно посмотреть на нашем сайте Труба PPR-20 универсальная, используется для систем водопроводов питьевой горячей...
Трубы из полипропилена (PPR)-20
Ціна за запитом
А-Метис, ТОВ, Харків +1565 оголошень
Труба PPR-20 универсальная, используется для систем водопроводов питьевой горячей воды в жилых и квартирных домах, а так же на объектах с большим...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
К Владислав
ведущий специалист отдела продаж
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет