ukr
Харків
22:58
Труба гофрированная ф1000*6000 из полипропилена - "InCor"SN8
Труба гофрированная ф1000*6000 из полипропилена - "InCor"SN8 - фото 1
Оновлено: 2 грудня 2019, 08:35

Труба гофрированная ф1000*6000 из полипропилена - "InCor"SN8

30 400 грн/штука
К Владислав
ведущий специалист отдела продаж
,  Харків, UA
на Флагма з 25 серпня 2014

Опис

Двошарові поліпропіленові гофровані труби використовуються для зовнішніх безнапірних мереж побутової та зливної каналізації, а також для дренажу. Гофровані ПП труби можуть застосовуватися для транспортування стоків, у тому числі короткостроково з температурою до 95 ° С.

Двошарові гофровані труби з поліпропілену застосовують так само для транспортування хімічних промислових стоків.

Висока кільцева жорсткість (S = 8) двошарових гофрованих труб з поліпропілену дозволяє застосовувати двошарові гофровані труби при будівництві інженерних комунікацій в місцях з великим навантаженням: під автомагістралями, при будівництві транспортних розв'язок, мостів, на території аеропортів, включаючи злітно-посадочні смуги, під руліжними доріжками і в місцях стоянок літаків.

Переваги двошарових гофрованих поліпропіленових труб "InCor":

- Висока кільцева жорсткість, - кільцева жорсткість ПП гофрованих труб - не менше 10 кН/м2 (клас жорсткості SN 8).

- Термічна стійкість, - температура стічних вод до 95 ° С короткостроково.

- Хімічна стійкість - поліпропіленові гофровані труби володіють високою хімічною стійкістю до дії хімічних середовищ, кислот, лугів.

- Відсутність корозії стінок і стійкість до струмів, - двошарові труби з поліпропілену не проводять струм, що вигідно відрізняє їх від сталевих і чавунних труб, які в умовах близькості від кабельних трас у населених пунктах схильні до прискореного старіння під впливом електрохімічної корозії.

- Висока абразивна стійкість, що робить доцільним застосування двошарових гофрованих ПП труб для транспортування стоків з вмістом твердих частинок.

- На відміну від труб типу Корсіс у даних труб внутрішній діаметр практично співпадає з номінальним діаметром, що забезпечує набагато більшу пропускну здатність.

- Можливість з'єднання двошарових гофрованих труб з поліпропілену з усіма типами труб і колодязів.

- Висока ремонтопридатність - застосування стандартних ремонтних муфт дозволяє легко з'єднувати між собою ділянки трубопроводу, в тому числі здійснювати ремонтні вставки.

- Легкість транспортування - мала вага двошарових гофрованих труб з поліпропілену робить монтаж ще більш простим і швидким.

- Термін служби не менше 50 років, - двошарові гофровані поліпропіленові труби служать значно довже сталевих труб (гарантійний термін - 50 років), не схильні до корозії, не вимагають катодного захисту і тому майже не потребують обслуговування.

Номер оголошення: 3958465   |  переглядів: 19  
,  Харків, UA
на Флагма з 25 серпня 2014

Схожі оголошення

5
46 грн/м
Тищенко, ФОП, Харків +21 оголошення
Гофрированные трубопроводы из нержавеющей пищевой стали производства Южнокорейского завода - мирового лидеров в производстве под собственной ТМ...
6
41 грн/м
Кураксина Л., ФОП, Харків +2 оголошення
Характеристики гофрированной нержавеющей трубы: Материал трубы – AISI 304 (пищевая сталь) Толщина стенки трубы – 0.3мм Диаметры фитингов и трубы –...
2
2.50 $/м
Шиндер А.Е., ПП, Харків +9 оголошень
Труба гофрированная из нержавейки от производителя Южная Корея Сферы применения: Водоснабжение/отопление Подвод газа, подключение счетчиков...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
К Владислав
ведущий специалист отдела продаж
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
BLACK WEEK – тиждень чорної п'ятниці разом з Флагма!
В цьому році тиждень Чорної п'ятниці перетворюється у велике свято бонусів.

Протягом тижня, з 25-го по 29-е листопада, користувачі сайту зможуть отримувати на 20% більше грошей при поповненні особового рахунку.