ukr
Харків
21:18
Сімейний юрист. Аліменти. Поділ майна. Усиновлення
Сімейний юрист. Аліменти. Поділ майна. Усиновлення - фото 1
Оновлено: 20 вересня 2019, 07:58

Сімейний юрист. Аліменти. Поділ майна. Усиновлення

500 грн/штука
Витте Ксения
юрист, менеджер
на Флагма з 5 серпня 2019

Опис

В Україні існує два способи розірвання шлюбу, про які говорить Сімейний Кодекс України. Перший варіант - за взаємної згоди, підкріпленій заявою подружжя, другий - таке рішення приймає одна людина з пари, яка складає відповідну заяву. При будь-якому розкладі документ слід подавати або в ЗАГС, або до суду. У подружжя, яке розлучається, зазвичай виникає дуже багато питань. Які документи потрібно подати, щоб розлучитися? Як довго триває процес розлучення? Як розлучитися з чоловіком, якщо є дитина? Які документи потрібні, щоб отримувати аліменти від чоловіка після розлучення? На ці та багато інших питань дадуть відповідь наші фахівці.

Фонд боротьби з корупцією "Порядок і Безпека" стоїть на варті захисту прав людини і громадянина, на варті Вашої правової безпеки - це наш єдиний мотив працювати, тому ми гарантуємо найнижчі ціни і найвищу якість послуг від професіоналів-практиків.

Ми допоможемо Вам побудувати правову позицію і грамотно викласти всі аргументи в позовній заяві з використанням положень законодавства України, судової практики Верховного Суду, прецедентами Європейського суду з прав людини, а так само згідно з міжнародними документами з прав людини.

А виходячи з практики, можемо з упевненістю сказати, що зараз суддями дуже цінується лаконічні формулювання, достатня доказова база кожного факту, а також виклад правової позиції, підкріпленої рішеннями Верховного Суду і Європейського суду з прав людини (часто судді користуються цим і вносять рішення цих судів в мотивувальну частину своїх актів, так як використання судової практики суддями винагороджується надбавками до їх заробітної плати) - це одна з лазівок до виграшу в суді.

В арсеналі наших юристів досить практичних навичок та теоретичної бази, щоб допомогти Вам відчувати себе юридично захищеним і впевненим у своїх силах, а головне - допомогти добитися рішення на Вашу користь - від рішення органу опіки та піклування до вирішення судів I, II, III інстанцій.

Також ми пропонуємо пройти безоплатну консультацію online або письмово (буде складено лист із зазначенням правових норм, структурою, роз'ясненням процедур) юристів щодо процедури позбавлення батьківських прав, порядку поділу майна, процедури встановлення порядку участі у вихованні дитини батька \ бабусі \ дідуся, порядку присудження аліментів на утримання дитини \ одного з подружжя і багато іншого.
Пояснимо процедуру усиновлення, встановлення опіки над дитиною.

Антикорупційний фонд "Порядок і Безпека" - все для вашого захисту і впевненості.

Працюємо з німецькою педантичністю без перерв і вихідних з 09: 00 до 21: 00 по всій Україні.
Чекаємо на Ваші дзвінки та листи.

Номер оголошення: 7091982   |  переглядів: 5  

Схожі оголошення

400 грн/послуга
Антикорупційний фонд..., ГО, Харків +6 оголошень
Широкий спектр услуг от профессионалов-практиков В Украине существует два способа расторжения брака, о которых гласит Семейный Кодекс Украины....
Наследство
Ціна за запитом
Артёменко Светлана Николаевна, ФОП, Харків +16 оголошень
ЮРИСТ предоставит квалифицированную правовую помощь при: - Вступление в наследство - Налог на наследство по завещанию - Наследственное право ...
Юрист Алексей Мороз
Ціна за запитом
Мороз А.А., ФОП, Харків +1 оголошення
Алексей Мороз - Семейный Юрист. Все виды правовых услуг: составление документов, исков, жалоб. Представительство в суде, гос. органах....
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Витте Ксения
юрист, менеджер
За телефонами
У месенджерах
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет