ukr
Харків
12:48

БУТ В.А., ФОП

юридичний
Харьков, Деревянко, 1
фактичний
Харьков, Деревянко, 1
Бут Менеджер, инженер
на Флагма з 19 квітня 2018
+380 (97) 995-XX-XX,  +380 (98) 703-XX-XX

Діяльність

БУТ (Будівельне устаткування і техніка) одне з надійніших будівельних підприємств в місті Харків, що є постачальником комплексних інженерних і будівельних послуг.
Ми спеціалізуємося на будівництві і реконструкції доріг, житлових і нежитлових будівель та споруд і їх благоустрою, будівництві мереж інженерно-технічного забезпечення, структури громадянського будівництва та інші типи інфраструктури.
Надаємо в оренду широкий перелік будівельної та дорожньої техніки, що відповідає вимогам замовника.

Наші співробітники формують універсальний, професійний колектив, який використовує весь свій досвід і працьовитість, для забезпечення гарантованої якості і надійності послуг, що надаються, пропонуючи кращі рішення для своїх клієнтів.

Успішно реалізувавши ряд будівельних замовлень, ми довели конкурентну перевагу БУТ, за рахунок гнучкого підходу до ціноутворення, технічної бази, великого досвіду та високої якості виконаних робіт, які зробили підприємство кращим і доступним вибором для всіх.

Ми завжди прагнемо побудувати відношення на довгостроковій основі, працюючи з нашими клієнтами в напрямку досягнення загальних цілей. Ми завжди готові до широкої, тісної і міцної співпраці. Ми більше, ніж будівельники. Ми будівельні партнери, які захоплені тим, що робимо і подяка клієнтів - це наш успіх.

Компанія утворена в 2015 році, чисельність 1 осіб
переглядів: 20

Реєстрація: 19 кві 2018      індекс активності: F 1.7

×
×
×
×
×