rus
Харьков
05:13
Труба гофрированная ф800*6000 из полипропилена - "InCor"SN8
Труба гофрированная ф800*6000 из полипропилена - "InCor"SN8 - фото 1
Обновлено: 20 января 2020, 08:50

Труба гофрированная ф800*6000 из полипропилена - "InCor"SN8

21 400 грн/штука
К Владислав
ведущий специалист отдела продаж
,  Харьков, UA
на Флагма с 25 августа 2014

Описание

Двошарові поліпропіленові гофровані труби використовуються для зовнішніх безнапірних мереж побутової та зливної каналізації, а також для дренажу. Гофровані ПП труби можуть застосовуватися для транспортування стоків, у тому числі короткостроково з температурою до 95 ° С.

Двошарові гофровані труби з поліпропілену застосовують так само для транспортування хімічних промислових стоків.

Висока кільцева жорсткість (S = 8) двошарових гофрованих труб з поліпропілену дозволяє застосовувати двошарові гофровані труби при будівництві інженерних комунікацій в місцях з великим навантаженням: під автомагістралями, при будівництві транспортних розв'язок, мостів, на території аеропортів, включаючи злітно-посадочні смуги, під руліжними доріжками і в місцях стоянок літаків.

Переваги двошарових гофрованих поліпропіленових труб "InCor":

- Висока кільцева жорсткість, - кільцева жорсткість ПП гофрованих труб - не менше 10 кН/м2 (клас жорсткості SN 8).

- Термічна стійкість, - температура стічних вод до 95 ° С короткостроково.

- Хімічна стійкість - поліпропіленові гофровані труби володіють високою хімічною стійкістю до дії хімічних середовищ, кислот, лугів.

- Відсутність корозії стінок і стійкість до струмів, - двошарові труби з поліпропілену не проводять струм, що вигідно відрізняє їх від сталевих і чавунних труб, які в умовах близькості від кабельних трас у населених пунктах схильні до прискореного старіння під впливом електрохімічної корозії.

- Висока абразивна стійкість, що робить доцільним застосування двошарових гофрованих ПП труб для транспортування стоків з вмістом твердих частинок.

- На відміну від труб типу Корсіс у даних труб внутрішній діаметр практично співпадає з номінальним діаметром, що забезпечує набагато більшу пропускну здатність.

- Можливість з'єднання двошарових гофрованих труб з поліпропілену з усіма типами труб і колодязів.

- Висока ремонтопридатність - застосування стандартних ремонтних муфт дозволяє легко з'єднувати між собою ділянки трубопроводу, в тому числі здійснювати ремонтні вставки.

- Легкість транспортування - мала вага двошарових гофрованих труб з поліпропілену робить монтаж ще більш простим і швидким.

- Термін служби не менше 50 років, - двошарові гофровані поліпропіленові труби служать значно довже сталевих труб (гарантійний термін - 50 років), не схильні до корозії, не вимагають катодного захисту і тому майже не потребують обслуговування.
Доставка по всій Україні.

Номер объявления: 3958464   |  просмотров: 25  
,  Харьков, UA
на Флагма с 25 августа 2014

Похожие объявления

Гофрированная нержавеющая труба
Цена по запросу
АДК, ЧП, Харьков +177 объявлений
Труба гофрированная из нержавеющей стали (Aisi304)диаметр наружный 16,7мм. внутренний диаметр 12 мм Толщина стенки 0,3мм. Труба применяется для...
7
Муфты соединительные для гофрированной нержавеющей трубы
45 грн/шт
Кураксина Л., ФЛП, Харьков +2 объявления
Cтыковка отдельных секций трубопровода выполняется при помощи латунных фитингов (муфт), которые предназначены для быстрого соединения с...
5
Гофрированные трубы из нержавеющей стали,гофра,нержавейка
46 грн/м
Тищенко, ФЛП, Харьков +21 объявление
Гофрированные трубопроводы из нержавеющей пищевой стали производства Южнокорейского завода - мирового лидеров в производстве под собственной ТМ...
Показать еще
Свяжитесь с компанией
К Владислав
ведущий специалист отдела продаж
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности компании.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Вход в личный кабинет